Listopad 2012

Avatary "no image" 01

30. listopadu 2012 v 22:23 | © Nonsiie |  Avatary "no image"
x x x

Ahojky,
tak jsem se konečně pustila do drobné grafiky a tak jsem vytvořila avatary "no image", které by mohli použít zvláště fanblogy. Taky jsem už vytvořila dva free layouty, takže je sem postupně přidám. Na objednaných layoutech taky pomalu pracuji a doufám, že náhledy co nejdříve pošlu =)

Pokud si chcete avatary stáhnout, stačí na ně kliknout pravým tlačítkem myši a dát "Uložit obrázek jako". Pokud je budete používat, budu ráda, když zmíníte zdroj.

Ještě bych se chtěla vyjádřit ke článku, kdy jste mohli napsat svůj nápad na free layout. Co se týká pokémonského layoutu, tak ten mě moc neláká, ale chci udělat nějaký "fashion layout", pak taky autorský a samozřejmě i nějaké free layouty s celebritami - dva už mám hotové.

Ordered layout for Merry

28. listopadu 2012 v 18:03 | © Nonsiie |  ordered layouts

Tento layout jsem dělala ráda, protože se na Glee ráda koukám. A zjišťuji, že se mi tahle kombinace barev líbí, protože kromě tohoto layoutu jsem dělala další dva layouty na svůj blog a taky v těchto barvách. Jinak teď kromě ostatních objednaných layoutů pracuji také na free layoutu. Nechte se překvapit, s čím/kým bude =)

S čím chcete "FREE LAYOUTY"?

27. listopadu 2012 v 13:16 | © Nonsiie |  Actually
Ahoj,
na chvilku jsem se odtrhla od učení, abych Vám položila otázku"S čím chcete "FREE LAYOUTY"?". Chci Vám tím dát šanci napsat, jaký layout byste chtěli, tedy přesněji s čím nebo s kým. Neříkám, že každý nápad zrealizuji, ale bude mi to inspirací při vytváření. Třeba kdyby se něco hodně opakovalo, tak bych to dost zvažovala =) Budu ráda, za každý návrh.

Objednávky layoutů - 9.výpis

26. listopadu 2012 v 20:55 | © Nonsiie |  Objednávky layoutu
Po nějakou dobu bude tohle nejspíš předposlední výpis, protože mi zbývají pouze dva layouty na objednávku. Jsem docela ráda, protože jsem to uplně nestíhala a na další dva měsíce chci mít více času, protože mě bude čekat hodně testů a zkoušek, protože chodím na vejšku. To ale neznamená, že sem nic nebudu nic přidávat, ba naopak, ale nebude mi ta práce trvat tolik jako objednané layouty, protože vytvořím to, co mě napadne a opadne taky dlouhé nastavování. Chtěla bych zase vytvořit nějakou návody, začít konečně tu drobnou grafiku a taky chci rozšířit nabídku "free layoutů". A teď k tomu, jak jsem na tom s objednanými layouty.


MeRRy - 100% - čekám na MeRRy
Sunny2000 - 50%
monde-de-la-sandra - 40%


Ostatním, co ještě napsali objednávku, layout neudělám, protože napsali po uzavření objednávky. Omlouvám se, ale prozatím layouty na objednávku dělat nebudu, otevřu jí až časem.

Navstevnost za minuly tyden (19.11. 2012 - 25.11. 2012)

26. listopadu 2012 v 20:47 | © Nonsiie |  Attendance
Přidávám návštěvnost za minulý týden. Ta předešlá se tu neobjevila, protože mi jí jaksi neposlali... Jinak děkuji za vyjádření k tomu červenému layoutu. Dost jsem o tom přemýšlela, a asi ho doupravím a dám ho ke stažení jako free layout. Layout na tento blog jsem začala znovu tvořit, tak se tu snad co nejdřív objeví. Mimo to mám hotový layout pro Merry, ale vyskytl se malý problém, který snad ale bude brzo vyřešen a já sem pak přidám jeho náhled. Pak už mi zbývají pouze dva layouty, ale k těm se vyjádřím v dalším článku =)


Navstevnost za minuly tyden (19.11. 2012 - 25.11. 2012) je:
Pondeli: 28
Utery: 41
Streda: 25
Ctvrtek: 23
Patek: 32
Sobota: 45
Nedele: 49

Celkem: 243

Layout na blog?

25. listopadu 2012 v 18:26 | © Nonsiie |  Actually
Ahoj,
zrovna jsem dokončila jeden layout, který jsem plánovala dát na tento blog, ale teď nevím. Budu ráda, za každý komentář. Mě se přestává líbit, ale pokud by se vám líbil, tak uvažuju o tom, že ho dám ke stažení. Tam nahoře místo toho béžového pole bude video, které mám už vytvořené a jak jinak než z filmu Hunger Games.

Napište, jestli se vám líbí nebo ne. Děkuji =)

Ordered layout for Kája

24. listopadu 2012 v 22:12 | © Nonsiie |  ordered layouts

Mám tu další náhled objednaného layoutu. Je to layout se Sebastianem Vettelem. Budu pracovat i na těch dalších a během tohoto týdne se tu snad objeví další objednaný layout.

Novinky v oblasti layoutů

23. listopadu 2012 v 15:45 | © Nonsiie |  Actually
Ahoj,
tak jsem včera trochu mákla na layoutech a něco už mám hotového. Aby ti, kterým jsem kdysi psala email, že jim vytvořím layout věděli, jak na tom teď vlastně jsou, napíšu v procentech, jak jsem na jejich layoutech pokročila.

Objednané layouty:
Kája - 95%
MeRRy - 70%
Sunny2000 - 50%
monde-de-la-sandra - 10%

K dnešnímu dni uzavírám objednávky. Udělám už jenom tyhle layouty, protože další dvě objednávky jsou neplatné, jelikož nesplňují podmínky. Nevím ještě přesně, jak to s tou objednávkou layoutů udělám, ale to časem napíšu. Nechci jí do budoucna uplně zrušit, jen jí chci trochu pozměnit. A plánuji na tento víkend taky free layout. Bude podzimní a vím to proto, že už ho mám hotový, jen musím udělat menší úpravu.

Zatím čau =)

Ordered layout for Katryn

20. listopadu 2012 v 18:19 | © Nonsiie |  ordered layouts
Ahojky,
dnes jsem nastavila další layout, který jsem měla vytvořit už dříve, ale pořád nebylo moc času. Tolik bych toho chtěla udělat, ale moc to nestíhám. Layout blogu se mi už okoukal, tak asi na prosinec vymyslím nějaký nový a asi světlejší, ať je změna =) Snad sem dám i nějakou tu drobnou grafiku, o které jsem už dříve psala, ale raději nebudu slibovat. No a můžete kouknout na náhled layoutu a oddělovač v CČ.

Objednávky layoutů - 8.výpis

19. listopadu 2012 v 19:02 | © Nonsiie |  Objednávky layoutu
Ahoj,
narovinu vám povím, že je to teď u mě s layouty docela špatný. Mám málo času, a tak nestíhám. Ale mám nový systém vytváření layoutů, a to ten, že si rozdělám více layoutů a pak dělám vždy ten, který mě momentálně baví. Takže pro tento týden nebudu psát konkrétní přezdívku toho, pro koho vytvářím layout, jen napíšu procenta, jak jsem v layoutu pokročila. Pak jen čekejte, jestli náhled layoutu nepošlu právě vám. Nevím, jestli to takhle budu dělat i nadále, uvidím podle situace.

Kája - 20%
Merry - 60%

Další jsem ještě nezačala.

Ordered layout for Lexie@Skylar

15. listopadu 2012 v 22:06 | © Nonsiie |  ordered layouts
Ahojky,
již minulý týden jsem vytvořila další layout na objednávku. Majitelka blogu chtěla kombinaci řůžové a modré, tak má nakonec ještě navíc o zelenou =D
Líbí se Vám tento layout?

Ordered layout for Christen

14. listopadu 2012 v 9:00 | © Nonsiie |  ordered layouts
Tak je tu další náhled layoutu. Mě osobně se nejvíc líbí ty barvy, které jsem ani netušila, že dám takhle dohromady.Navíc jsem vytvářela nejen oddělovač, ale i další věci k tomuto layoutu. Více uvidíte v celém článku.
A také děkuji majitelkám blogu za krásné zhodnocení layoutu.

Objednávky layoutů - 7.výpis

12. listopadu 2012 v 19:10 | © Nonsiie |  Objednávky layoutu
Tento týden tvořím layout pouze pro Katryn. A místo dalšího objednaného layoutu vytvořím nejspíš nějakou drobnou grafiku, něco mám už rozdělaného.

Navstevnost (5.11. 2012 - 11.11. 2012)

12. listopadu 2012 v 19:07 | © Nonsiie |  Attendance
Děkuji za krásnou návštěvu =)

Pondeli: 48
Utery: 30
Streda: 28
Ctvrtek: 31
Patek: 28
Sobota: 51
Nedele: 48

Celkem: 264

V hlavní roli: FotoFlexer

11. listopadu 2012 v 19:03 | © Nonsiie |  rady, tipy, návody
Dneska jsem narazila na jednu stránku. Je to stránka, kde si může kdokoliv zdarma upravit fotky. Je to jednoduchý nástroj na úpravu fotek online. Nedalo mi to a vyzkoušela jsem ho. Dále jsem napsala ještě několik slov a také vám ukážu svůj výtvor, spíše patvor =D