Červen 2013

Ordered graphic for Ellie a Bee

30. června 2013 v 17:00 | © Nonsiie |  Ordered graphic
Ahoj :)
tak jsem přeci jen něco vytvořila :D dneska jsem se snažila vytvořit layout na blog a jeden objednaný layout, ale vůbec mi to nešlo, snad už to bude zítra lepší. Pak mě napadlo vytvořit alespoň něco z objednávky drobné grafiky a vzniklo tohle. Šablonku pro Ellie a ikonku pro Bee. Po kliknutí na šablonku jí uvidíte bez obrázku ;)

Diplom za 2. místo v soutěži

29. června 2013 v 8:54 | © Nonsiie |  Actually
Dobré ráno :)
Dnes se na Y-G s největší pravděpodobností nic neobjeví, protože nebudu doma. Ale zítra už jo :) A teď přidávám diplom, který pro mě vytvořila *Bella* za 2. místo v soutěži, kde bylo úkolem uhodnout adminky podle fotek. Zůčastnili jsme se myslím jenom tři, tak moje druhé místo není nijak velkolepé, spíše jsem Vám chtěla ukázat diplom, který se *Belle* opravdu moc povedl :) Ještě jednou jí za něj děkuji :)

Avatary "no image" 12

28. června 2013 v 16:11 | © Nonsiie |  Avatary "no image"
Ahoj :)
dneska mám strašnou radost, protože mi začínají prázdniny :D Já vím, že to jinak ostatním taky, ale já dneska úspěšně zvládla poslední zkoušku, tak nebudu muset v létě ani v září na žádnou z nich znovu :) Ufff :D Teď jsem vytvořila avatary "no image", jen jsou docela otřesné :D A myslím, že se ani nebudou nikomu hodit :D Ale chtěla jsem něco přidat :) Doufám, že sem zítra stihnu něco hodit, protože tu celý den nebudu, ale budu se snažit. A s přicházejícími prázdninami pro mě přichází layoutový maraton :D jak já se na to těším! :D Ale to myslím vážně :) Začala jsem tvořit layout i na tenhle blog, ale trošku ztroskotal :( Neměla jsem ho tvořit před zkouškou, ale začnu ho tvořit znovu a vyměním ho za tenhle "sladký" layout :)


Article pic with Spencer&Toby

26. června 2013 v 8:53 | © Nonsiie |  Article pics
velikost article picu do menu - klik

Včera mě moc potěšily vaše komentáře u tapety, děkuji moc ♥ Ještě odpoledne jsem vytvořila tenhle article pic. A jak jinak než se Spencer a Tobym :D Dokonce se mi celkem líbí, ikdyž je možná přeplácaný :D

Pokud někdo chce použít, tak nemazat a neupravovat zdroj!


Wallpaper I Toby&Spencer

25. června 2013 v 12:36 | © Nonsiie |  Wallpapers

Ahojky :)
tak jsem konečně udělala to, co jsem delší dobu chtěla a to tapetu :D Je se Spencer a Tobym (Pretty Little Liars). A je to moje první tapeta vůbec ♥ Dokonce mi nepřipadá tolik příšerná a sama jí mám jako tapetu :D Docela mě to chytlo, tak možná vytvořím další...teda pokud Vám to nepřipadá hrozné. Po kliknutí na rozměry se Vám otevře tapeta, kterou si můžete uložit a nastavit u sebe :)

Shape - Spencer&Toby

24. června 2013 v 18:33 | © Nonsiie |  Shapes
Zrovna jsem vytvořila "shape" do menu nebo do článků. Je se Spencer a Tobym ze seriálu Pretty Little Liars. Není nic moc, ale pohled na něj se dá zvládnout :D

Pokud by chtěl náhodou někdo použít, tak neupravovat a nemazat zdroj!

Návštěvnost (17.6. 2013 - 23.6. 2013)

24. června 2013 v 16:47 | © Nonsiie |  Attendance
Pondeli: 115
Utery: 120
Streda: 122
Ctvrtek: 124
Patek: 130
Sobota: 144
Nedele: 134

Celkem: 889

Ahojky,
mám dneska stráááášnou radost, protože zkoušku jsem zvládla na 1 :D Ani nevíte, jak obrovský kámen mi spadl ze srdce :D Konečně se můžu zase víc věnovat grafice :) Takže se jdu do něčeho pustit :D Jen ten layout s medvídkem si ještě promyslím, asi ho udělám jinak nebo tak, ale nějaký free layout bych chtěla brzo přidat ;) A taky už začnu s těmi objednanými layouty. Děkuji taky za komentáře u článku s Hiatusem, jsem za ně moc ráda :)

A děkuji za krásnou návštěvnost, vždycky mě potěší :)

P.S.: KONEC HIATUSU :D

Hiatus (21.6.-24.6/25.6)

21. června 2013 v 20:06 | © Nonsiie |  Actually
Nemyslela jsem si, že někdy budu muset psát článek s název "Hiatus", ale nakonec jsem se pro něj dneska rozhodla a doufám, že už se to nebude opakovat. V pondělí mám strašně důležitou zkoušku, a tak se vůbec nedokážu věnovat grafice, ani blogu. Potřebuji teď čas na učení, tak tu do 24.6. nebo 25.6. nic nebude. Pak už budu zase normálně přidávat, ani nevíte jak se na to těším :D Zase se tu objeví spoustu grafiky. E-maily mi klidně posílejte, jen ne na všechny odpovím - podle toho, co budete potřevovat ;) Ale pak odpovím na vše.
Tak doufám, že na můj blog nezapomenete :)

Free layout - má ho začít tvořit znovu?

20. června 2013 v 19:28 | © Nonsiie |  Actually
Asi tak před 5 minutama jsem myslela, že mě trefí, protože na obrázku je layout, který jsem tvořila jako free. Chtěla jsem toho na něm spoustu změnit, ale teď už je to zbytečný, protože když jsem včera sloučila vrstvy layoutu, tak jsem to pak i uložila. Achjo... ještě to zpracovávám, ale tak chtěla jsem Vám sem dát aspoň ukázku toho layoutu. Chtěla jsem vědět, jestli by se Vám něco takového vůbec líbilo a měla bych se do toho pustit znovu se změnama, které jsem tam chtěla udělat. Fakt mě to mrzí, dělala jsem ho už asi dva nebo tři dny - po částech. Aspoň do příště budu opatrnější :)

Ordered graphic for Bravis

19. června 2013 v 17:53 | © Nonsiie |  Ordered graphic

Ahoj :)
tak jsem dneska vytvořila další objednávku drobné grafiky, ale ještě ne celou. Chtěla bych toho stíhat vytvořit víc, ale teď mě čekají ještě dvě zkoušky, tak není tolik času. Ale pracuju na jednom free layoutu :D Jen ho budu muset asi celý předělat, protože se mi přestává líbit :D Vím, že mám ještě ty objednávky layoutu, ale nechci je odfláknout, tak si to nechávám spíš na červenec, kdy nebudu mít myšlenky jen na učení.

Jak se Vám líbí grafika pro Bravis?

Ordered layour for Anett - třetí

18. června 2013 v 11:23 | © Nonsiie |  ordered layouts

Ahoj :)
dneska už konečně přidávám layout pro Anett :D Jsem strááášně ráda, že se jí líbí. Rozhodně je lepší než ten minulý. Ještě snad během dne přidám i nějaký bonus k layoutu. Teď tvořím avatar "no image" a možná Anett vytvořím taky novou ikonku blogu.


Bonusy:

Pak chci taky vytvořit něco z objednávky drobné grafiky a začít ty objednané layouty. No, je toho hodně, co bych chtěla udělat :D Ale nevím, kolik toho dneska stihnu. Od rána se cítím tak, jako večer o půlnoci :D Tak nevím. Dneska už ale musím jít dřív spát, protože to vůbec nedávám :D Mám spoustu nápadů, tak snad je zrealizuji.

EDIT: Už jsem přidala bonus, nakonec jsem vytvořila místo avataru ikonku, protože jsem si uvědomila, že ho Anett nepoužívá. Ale jestli ho chceš, tak ti ho vytvořím, i se šablonkou na fotky :)

EDIT2: Přidala jsem i avatar "no image" :D

Návštěvnost (10.6. 2013 - 16.6. 2013)

17. června 2013 v 17:02 | © Nonsiie |  Attendance

Pondeli: 149
Utery: 140
Streda: 123
Ctvrtek: 150
Patek: 177
Sobota: 168
Nedele: 167

Celkem: 1074

Děkuji moc :)

Dneska toho mám ještě hodně, tak přidávám zatím jen návštěvnost, ale večer se pokusím dokončit už layout pro Anett, rozpracovat si další layouty a připravit na blog nějakou drobnou grafiku :) Jsem opravdu moc ráda, že sem chodíte :)


Rozhovor a bonusy k layoutu

16. června 2013 v 12:17 | © Nonsiie |  Actually
Ahojky :)
dneska asi nepřidám žádnou grafiku - teda spíš určitě, protože to nebudu vůbec stíhat. Ale přidávám alespoň dva odkazy.

Zde najdete rozhovor, o který mě požádala Booný. Děkuji Booný. Je to můj první rozhovor ♥

A tady jsem přidala bonusy k layoutu pro Verush - ikonka blogu a avatar "no image".

Pokud mi někdo psal něco na blog nebo na email, tak odpovím večer nebo zítra :) Anett se omlouvám, že layout stále není, ale už se blíží k cíly :D Teď už zase musím jít.

Avatary "no image" 11

15. června 2013 v 9:40 | © Nonsiie |  Avatary "no image"

Ahoj :)
včera večer jsem dělala tyto avatary "no image". A zvolila jsem takové kobinace, které se snad nemůžou nikomu hodit :D

Jinak zrovna pracuji na layoutu pro Anett a jsem ráda, že už nevypadá vánočně :D

Pokud bude někdo chtít použít, tak uvést zdroj!

Výpis objednávek layoutu pro červen-červenec 2013

13. června 2013 v 15:42 | © Nonsiie |  Actually
Tak jsem se k tomu přeci jen dostala, jako už jsem nějakou dobu chtěla :D Vůbec jsem se v těch objednávkách nevyznala, tak v tom bude konečně jasno, nejen pro mě, ale také pro Vás. Vybrala jsem těchto 8 blogů, kterým bych chtěla vytvořit layout do konce července. Ráda bych to stihla i dříve, ale nevím, jestli bude dost času.

PRO VYBRANÉ BLOGY:

Napište do komentářů, zda chcete layout stále vytvořit nebo ne. Těm, co nenapíší, layout nevytvořím! Pokud layout stále chcete a napíšete to do komentářů, tak musíte včas napsat, kdybyste už layout nechtěli nebo s blogem plánovali skončit. Děkuji.

Ještě jedna věc!

Pokud uvidím, že na blog kašlete, tak si to s layoutem rozmyslím - je to jen z toho důvodu, že nechci plýtvat časem nad něčím, co pak bude k ničemu.