free layouts

Free layout - návod na nastavení

21. října 2013 v 9:42 | © Nonsiie
Ahoj,
konečně jsem se dostala k tomu dát dohromady návod na nastavení free layoutů. Ke každému free layoutu návod přidávám, ale teď jsem vytvořila možná trochu lepší. Když se na něj podíváte, tak vám bude nejspíš připadat stejný, ale možná to bude takhle přehlednější.

Free layout - Autumn

3. října 2013 v 9:04 | © Nonsiie
Je tu již 28.layout volně ke stažení. Pokud se někomu tento layout líbí, může si ho stáhnout v celém článku. Nejspíš k němu ještě přidám oddělovač. A TADY je přímo jeho nastavení.

Free layout - Miley Cyrus

31. srpna 2013 v 11:23 | © Nonsiie

Konečně se mi podařilo dát tento layout ke stažení, tak pokud o něj máte někdo zájem, můžete si ho stáhnout v celém článku. Jako ke každému free layoutu na tomto blogu, i zde je návod k nastavení :) A vytvořila jsem k tomuto layoutu i oddělovač, který k němu můžete používat :)

A mám téměř vytvořený další objednaný layout a to pro blog directionerstory. Tak snad co nejdřív přidám jeho náhled :)

Free layout - Photographic

14. srpna 2013 v 13:25 | © Nonsiie
Ahoj :)
dneska jsem se koukla na ten fotografický free layout a změnila tam dvě věci, jen takové drobnosti. Připravila jsem ho ke stažení, takže komu se líbí, tak si ho může v celém článku stáhnout a nastavit :) Ještě k němu pravděpodobně přibude oddělovač ;)

Free layout - Summer

13. července 2013 v 12:12 | © Nonsiie
Dobré ráno :)
včera jsem večer ještě stihla rozřezat tento free layout, který jsem vám včera ukazovala a dneska ráno jsem ho připravila ke stažení :) Dokonce jsem k němu vytvořila oddělovač :D ale zas ho dlouho tvořit nebudu :D Komu se tento layout líbí a chce ho, tak si ho může stáhnout a nastavit :)

Free layout - Demi Lovato 2

12. července 2013 v 17:33 | © Nonsiie
Ahojky :)
tak jsem konečně rozřezala layout s Demi :D Jsem ráda, protože večer chci přidat ukázku dalšího free layoutu a čeká mě rozřezávání toho včerejšího objednaného layoutu :) Takže komu se layout líbí a chce ho na blog, tak v celém článku je odkaz k jeho stažení.

Free layout - Big Time Rush

13. června 2013 v 13:50 | © Nonsiie
Ahoj :)
Jak jsem včera slíbila, dneska je layout s Big Time Rush ke stažení. K layoutu jsem vytvořila také avatar "no image".

Free layout - One Direction

2. června 2013 v 17:55 | © Nonsiie
Já jen koukám, kolik krásných komentářů se k tomuto layoutu objevilo :D Děkuji moc. Tak jsem moc neotálela a dneska ho ráno připravovala ke stažení. Vytvořila jsem k němu i dva avatary "no image".

P.S.: Nakonec jsem to nahrála na ulozto.cz, ale jak to půjde na mediafire.com, tak to nahraju tam :) Ale už si tento layout můžete stáhnout, uff :D

Free layout - Bruno Mars

27. května 2013 v 17:14 | © Nonsiie
A je tady layout s Bruno Marsem, který si už můžete stáhnout :) Včera jsem ho rozřezala a připravila ke stažení. A k tomuto layoutu jsem udělala i bonus, jenž si můžete prohlédnout v celém článku ;)

Free layout - Purple Spring

26. května 2013 v 12:49 | © Nonsiie
Tadááá, je tady ke stažení free layout, který jsem Vám nedávno ukazovala. Nese název Purple Spring. Pokud si ho chce někdo stáhnout, tak se toho víc dozví v celém článku :)

Free layout - Bella Thorne

26. dubna 2013 v 19:38 | © Nonsiie
Tak jsem asi před hodinkou dorazila domů a mohla dát dohromady free layout s Bellou a dát ho tak jako free layout. Komu se líbí, může stahovat v celém článku :)
Možná ještě dneska sem přidám také náhled jednoho objednaného layoutu :)

Free layout - Fashion Spring

21. dubna 2013 v 8:46 | © Nonsiie
Dobré ráno :)
včera jsem si četla komentáře k tomuto layoutu a chtěla bych za ně moc poděkovat. Už se na tento layout taky koukám jinak :D Pokud se najde nějaký zájemce, tak v celém článku je odkaz ke stažení.

P.S.: ten box pak bude samozřejmě výš, jen jsem ho musela dát dolu kvůli rozřezávání layoutu :)

Free layout - PLL

13. dubna 2013 v 20:36 | © Nonsiie
Teď už si layout s PLL můžete stáhnout a nastavit na blog. Teď jsem vám do souboru "Další info k laoyutu" přidala kódy barev pro odkazy a písmo v menu a na stránku :)

Free layout - Fashion

6. dubna 2013 v 9:43 | © Nonsiie
Tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych dala ke stažení free layout, který jsem vám nedávno ukazovala. Nakonec jsem změnila barvu nápisu "Welcome", ale zbytek jsem myslím nechala tak, jak byl. Kdo si ho chce stáhnout a nastavit, tak do toho :D

Free layout Horses

17. března 2013 v 12:57 | © Nonsiie
Děkuji za komentáře k minulému článku. Tady je již layout ke stažení :) Kouknu na ty seriály, které jste mi doporučili :D

Free layout - Lion

3. března 2013 v 19:14 | © Nonsiie
Laouy je už ke stažení :) Jsem ráda, že se vám líbí.

Free layout - Sweet - již ke STAŽENÍ

28. února 2013 v 18:31 | © Nonsiie

Jelikož se tento layout setkal s úspěchem, tak ho dávám ke stažení :)

Free layout - Lea Michele

17. února 2013 v 13:06 | © Nonsiie

Ahoj,
tak emaily jsem vyřídila, koukla na další díl TVD a rozřezala tento free layout. Tak aspoň něco jsem zatím stihla udělat :)

Free layout - Balloons

31. ledna 2013 v 22:00 | © Nonsiie
Když jsem viděla vaše komentáře, tak jsem hned připravila tento layout ke stažení a a teď tu je. Ještě jsem chtěla upozornit ty, co si budou layout stahovat, aby si obrázky nazvané "1" a "3" nastaví jako odkaz na svojí oblíbenou písničku na youtube.com. Není to povinnost, jen pokud chcete :)

Free layout - Gloss

23. ledna 2013 v 22:59 | © Nonsiie


Jsem ráda, že se tento layout líbí. Můžete si ho stáhnout v celém článku =)

Free layout - Cat

12. ledna 2013 v 11:10 | © Nonsiie
Je tu již několikátý free layout, který si můžete stáhnout a nastavit na Váš blog. Pokud se někomu líbí, tak v celém článku je odkaz ke stažení.

Free layout - Selena Gomez

5. ledna 2013 v 17:50 | © Nonsiie

V celém článku si layout můžete stáhnout =)

Free layout - Breaking Dawn

2. ledna 2013 v 9:01 | © Nonsiie
Jsem ráda, že se Vám tento layout líbí. Proto dnes přidávám odkaz ke stažení =)

Free layout - Winter layout

29. prosince 2012 v 9:50 | © Nonsiie
Teď už si tento zimní layout můžete stáhnout. A brzy vám pravděpodobně představím už ten layout s Breaking Dawn 2 =)

Free layout - Jingle Bells

15. prosince 2012 v 9:30 | © Nonsiie
Pořád jsem všude viděla pěkné vánoční obrázky, a tak jsem s nima včera udělala další Vánoční layout. Oproti tomu minulému je tmavý. Stahujte v celém článku.
 
 

Reklama