ordered layouts

Ordered layout for Bee

24. října 2013 v 22:29 | © Nonsiie
Ahoj :)
konečně jsem nastavila objednaný layout pro Bee. Layout je s Darrenem Crissem. Líbí se Vám?

NÁHLED

Ordered layout for Toxique

16. října 2013 v 17:38 | © Nonsiie
Ahoj :)
včera jsem nastavila další objednaný layout. Tento je pro Toxique a strašně mě bavilo ho tvořit. Majitelka vybrala skvělé fotky. Ještě donastavím drobnosti.

NÁHLED


Možná dneska nebo zítra vyberu další blog, kterému vytvořím layout a začnu ho tvořit v pondělí. O víkendu tu nebudu, tak snad přednastavím článek nebo dva.

Ordered layout for Anett - čtvrtý

24. září 2013 v 21:51 | © Nonsiie

Ahoj :)
přidávám náhled již čtvrtého layoutu pro Anett. U ní udělám ráda výjimku. Je s Bellou Thorne. S těmito fotkami jsem už delší dobu chtěla layout vytvořit, tak jsem ráda, že si Anett právě tyto fotky vybrala :) Líbí se Vám?

NÁHLED


Bonusy:

Ordered layout for xoEll

19. září 2013 v 15:08 | © Nonsiie
Ahoj :)
přidávám náhled dalšího objednaného layoutu. Nastavím ho asi až zítra a všechno, co jsem komu slíbila taky vyřídím zítra, popř. v sobotu nebo neděli :) Layout je pro blog only-mileycyrus. Líbí se Vám? :)

NÁHLED

bonus:

Ordered layout for Eve

16. září 2013 v 19:51 | © Nonsiie
Přidávám první z dvojice objednaných layoutů na září :) Tento layout jsem vytvořila pro blog hq-hart-of-dixie. K layoutu jsou dva bonusy - avatar "no image" a šablonku. Líbí se Vám? :)

NÁHLED

Ordered layour for Kate

7. září 2013 v 21:20 | © Nonsiie

Ahoj :)
přidávám další objednaný layout. Ten jsem tvořila pro blog directionerstory. Ještě k němu přidám bonusy, na kterých pracuju :) Líbí se Vám?

NÁHLED

Ordered layout for *Bella* 2

28. srpna 2013 v 16:34 | © Nonsiie
Dneska jsem nastavila layout, který jsem vytvořila pro *Bellu* :) Už jsem jí dříve jeden layout vytvořila, ale ten vypadal hrozně. Jak se Vám líbí? :)

NÁHLED

Ordered layout for M.Burmill

16. srpna 2013 v 13:14 | © Nonsiie
Ahoj :)
nedávno jsem vytvořila layout pro M.Burmill. Jak se Vám líbí?


P.S.: omlouvám se, že jsem ještě nevyhodnotila tu objednávku drobné grafiky, udělám to snad do neděle :)

Ordered layout for Krist

3. srpna 2013 v 15:38 | © Nonsiie
Ahojky :)
ještě jsem v červenci stihla vytvořit i poslední objednaný layout, ale měla jsem tolik emailů, že jsem majitelce nestihla poslat náhled. Tak pokud se ti líbí Krist, tak ti ho můžu v nejbližší době nastavit :) Pokud ne, tak ti vytvořím nový.

NÁHLED

Ordered layout for Adruš*

31. července 2013 v 9:15 | © Nonsiie

Dobré ráno :)
dneska budu nastavovat tento objednaný layout, je to již předposledního ze seznamu vybraných. A poslední už mám taky vytvořený, tak čekejte v blízké době i jeho náhled :) Layout je pro Adruš* a je se Selenou Gomez. Dneska bych chtěla přidat ještě jeden článek, kde bych napsala především svoje plány na srpen a na nejbližší dny :)
Líbí se Vám tento layout?

NÁHLED


Bonusy:

Ordered layout for LadyD

20. července 2013 v 14:02 | © Nonsiie
Ahoj :)
tento layout jsem vytvořila pro LadyD. Chtěla bych ho ještě dneska nastavit, ale netuším, jak to budu stíhat... Jak se (ne)líbí vám? :) Ještě k layoutu vytvořím ikonku blogu :)

P.S.: Objednávku drobné grafiky mám už přečtenou a vybrala jsem, komu grafiku vytvořím. Doufám, že to stihnu během dneška nebo zítřka. Mám vybraný 4 lidi :)

NÁHLED

Ordered layour for lucy-k-hale

16. července 2013 v 9:04 | © Nonsiie
Ahoj :)
dneska Vám ukážu ten druhý objednaný layout. Čekala jsem ještě, až mi majitelka napíše popisky, ale nenapsala, tak jsem tam místo toho zatím napsala "something". A takhle layout vypadá. Je pro lucy-k-hale. Mě připadá docela dobrý. Co vám?


P.S.: začala jsem tvořit další objednaný layout, tak to půjdu přepsat i do menu :)

Ordered layout for Misell :] and Tes!:)

11. července 2013 v 10:42 | © Nonsiie

Ahoj :)
tak jsem se rozhodla dát sem jeden z objednaných layoutů, k nimž se mi majitelky ještě nevyjádřily, teda přesněji k tomuto, ten druhý jsem ještě neposlala, protože mi majitelka nenapsala, jaké chce odkazy do záhlaví. Původně jsem myslela, že ještě počkám, ale to už by se mi ten layout vůbec nelíbil a těžko bych ho sem dávala :D Co na něj říkáte vy? Měl být černo-červený a se seriály TVD a True Blood, což je :D


Pak jsem ještě chtěla poděkovat za follownutí twitteru blogu, chtěla bych tam přidávat třeba i nějaké předběžné náhledy layoutů a ještě něco :)

Pokud zrovna nemáte co poslouchat, tak si pusťte tuhle písničku, je výborná ♥

Ordered layout for Natýsek & Anýsek

7. července 2013 v 10:24 | © Nonsiie
Je tu další layout z objednávky :) Tento layout jsem tvořila pro Natýsek & Anýsek. Layout už je nastavený, zbývá dořešit jen maličkost :)


Bonus:

Ordered layout for Verush

4. července 2013 v 21:46 | © Nonsiie
Ahojky :)
tak přidávám konečně další objednaný layout, a to pro Verush :D Prala jsem se s ní docela dlouho a přesto není nic moc, tak snad budou další hezčí :) Už dotvářím další objednaný layout a mám rozdělaný ještě jeden :) A zítra přidám nějakou drobnou grafiku :)


Bonus:

Ordered layour for Anett - třetí

18. června 2013 v 11:23 | © Nonsiie

Ahoj :)
dneska už konečně přidávám layout pro Anett :D Jsem strááášně ráda, že se jí líbí. Rozhodně je lepší než ten minulý. Ještě snad během dne přidám i nějaký bonus k layoutu. Teď tvořím avatar "no image" a možná Anett vytvořím taky novou ikonku blogu.


Bonusy:

Pak chci taky vytvořit něco z objednávky drobné grafiky a začít ty objednané layouty. No, je toho hodně, co bych chtěla udělat :D Ale nevím, kolik toho dneska stihnu. Od rána se cítím tak, jako večer o půlnoci :D Tak nevím. Dneska už ale musím jít dřív spát, protože to vůbec nedávám :D Mám spoustu nápadů, tak snad je zrealizuji.

EDIT: Už jsem přidala bonus, nakonec jsem vytvořila místo avataru ikonku, protože jsem si uvědomila, že ho Anett nepoužívá. Ale jestli ho chceš, tak ti ho vytvořím, i se šablonkou na fotky :)

EDIT2: Přidala jsem i avatar "no image" :D

Ordered layout for Verush

12. června 2013 v 19:33 | © Nonsiie
Ahoj :)
Včera jsem tvořila layout na galerii - přesněji na galerii, která funguje jako blog.cz pro Verush na tento blog. Nastavovat ho začnu dneska nebo zítra, podle toho, jak to budu stíhat. Klikněte na obrázek pro náhled celého layoutu - tahle fotka ukazuje jenom část :) Líbí se Vám?

Zítra by se tu měl objevit ke stažení layout s Big Time Rush a výpis objednávek layoutu, které chci vytvořit.

Bonusy:

Ordered layour for Cece - již potřetí

9. června 2013 v 21:05 | © Nonsiie
Ahojky :)
vypadalo to, že už dneska nic nepřidám, nic jsem nestihla vytvořit, protože jsem právě tvořila tento layout a je pro Cece. Vytvořila jsem jí třetí layout a udělala tak výjimku ve svém "systému" objednaných layoutů proto, že se mi nelíbil ten předešlý, který jsem jí vytvořila (komu taky jo :D ) a taky proto, že je to stálá návštěvnice mého blogu a můžu se těšit z jejich komentářů u každého mého článku :) Líbí se Vám?

Bonusy:
avatar "no image" a ikonky do "Projects" (jedna na ukázku :D )

Ordered layour for Pajuša

5. června 2013 v 16:10 | © Nonsiie
Ahojky :)
Konečně se venku udělalo aspoň trochu hezky, ale já se stejně nejvíc těším na prázdniny :D Ve škole toho sice už moc nemáme, ale i tak budu ráda, až to budu mít za sebou :) Jak vy? Máte už ve škole pohodu?

A teď k layoutu - je to jeden objednaný layout, ale majitelka se v poslední době na svém blogu neukázala, ani na email mi neodpověděla, tak jsem si řekla, že ho aspoň zatím zveřejním, dokud se mi tak nějak líbí :D Layout je s Bridgit Mendler. Jak se Vám líbí?

Přemýšlela jsem taky, co bych dneska přidala, ale vůbec se mi nic nechtělo :D takže něco splácám zase asi až zítra nebo možná dneska večer ;)

Ordered layout for Paula

4. června 2013 v 12:17 | © Nonsiie
Hi!
Včera jsem nastavila layout pro Paulu, ještě chybí pár boxů, ale to během dneška doladím :) Mě se líbí ty barvy a celkově mi nepřipadá zas tolik katastrofální :D Jak se líbí Vám?

Ordered layout for Bravis

31. května 2013 v 11:07 | © Nonsiie
Ahoj :)
včera večer jsem nastavila další objednaný layout. Tento je pro Bravis. Jsme neskutečně ráda, že se jí líbí :)

Ordered layout for Daiva

26. května 2013 v 17:26 | © Nonsiie

Dneska jsem nastavila objednaný layout pro Daivu. Vytvořila jsem jí k tomu avatar "no image" :)

P.S.: zítra tu bude layout s Bruno Marsem ke stažení ;)


bonus:

Ordered layout for welß

23. května 2013 v 14:38 | © Nonsiie

HELLO :D
včera jsem nastavila layout s Ninou Dobrev pro welß a to je on :) welß se líbí, za což jsem strašně ráda, protože jsem si nebyla vůbec jistá - jako ostatně skoto vždycky :D Vytvořila jsem jí také dva avatary "no image". Nejdříve jsem chtěla jenom jeden, ale pak jsem zkusila i druhou barvu a oba se mi líbily, takže má dva :D Líbí se Vám?


bonusy:


Dále jsem Vás chtěla informovat o tom, že o víkendu tady nebudu, ale na blogu to bude vypadat, jako bych tady byla, protože mám připravené dva články - včerejší layout s odkazem ke stažení (ještě ho musím dorozřezat) a další free layout, ale ne deníčkový, ale s nějakou celebritou (s jakou bude překvápko :D ). Na zítra už mám taky něco připravené, jen doladím detaily.

Ordered layour for Lizz^^

10. května 2013 v 22:24 | © Nonsiie

Tak nakonec jsem nestihla vytvořit drobnou grafiku, ale přidávám jeden objednaný layout, který chci jít právě nastavovat. Ještě pak přidám větší náhled a bonus v podobě avataru "no image" :) Líbí se Vám?

Bonus:

Ordered layour for Ajjinka

8. května 2013 v 10:43 | © Nonsiie

Ahoj :)
dneska ráno jsem dokončila nastavení tohoto layoutu pro Ajjinka. Nemůžu se pořád zbavit pocitu, že mi připomíná zmrzlinu :D


Bonus:
 
 

Reklama